Cześć! 
Jestem Natalia. Psy (i w ogóle różne zwierzaki) są w mojej rodzinie od zawsze, ale podobno tylko ja jestem na tyle pokręcona, żeby jeździć  z nimi na zawody, uczyć chodzenia na przednich łapach i pisać o nich blog.

Mieszkam pod Warszawą. Poza tym, że mam 2 psy i piszę o nich w internecie, uwielbiam też uwieczniać je na zdjęciach. Kocham sporty kynologiczne, w szczególności agility. Chętnie słucham muzyki, oglądam masę filmów. Lubię projektować różne rzeczy i patrzeć jak "ożywają", kiedy ktoś je za mnie wykona (ja niestety mam do tego dwie lewe ręce). Czasami coś ugotuję i nawet nieźle mi to wychodzi, ale zdecydowanie większą frajdę niż gotowanie sprawia mi samo jedzenie. Nie lubię się spóźniać i nie cierpię, kiedy inni się spóźniają. Uwielbiam ludzi zarażających pozytywną energią! Mam małego fioła na punkcie psich gadżetów. No dobrze, wcale nie takiego małego.


BLOG
Na początku opisywałam tu tylko wzloty i upadki w szkoleniu mojego psa, czasami wrzucałam też fotorelacje z psich wydarzeń, w których brałam udział. Blog zaczęło czytać coraz więcej osób, nie pisałam go już tylko dla siebie. Ktoś pytał jak nauczyłam psa aportować, czy jestem zadowolona z szelek, które pies ma na zdjęciu i w ten sposób rodziły się kolejne tematy na wpisy. Dziś można tu znaleźć instrukcje na wykonanie przeszkód do agility, recenzje różnych produktów, pomysły jak nauczyć sztuczek i masę innych...

Projekt i wykonanie: Marta Swakowska © Psi Kawałek Internetu